Boston Bruins má to, co je zapotřebí, aby se Stanley Cup stal v této sezoně?

Greg Wyshynski: Pokud Bruins chtějí inspirovat potenciální Stanley Cup, musí se v minulej sezóně nehlédnout. Chcete přizpůsobit svůj Levně hokejové dresy? Na našich webových stránkách můžete použít vlastní jméno pro tisk dresů.

Oba týmy mají doprovodné obsazení, které je kombinací veteránů a dynamických mladších hráčů. Pro Bruins to znamená, že kluci jako centrum David Krejci hrají s kluky jako Anders Bjork a Jake DeBrusk.

Ale co předchůdci měli v loňské sezoně, že Bruins si nejsou jisti, že budou mít: veteránský brankář, který najde další úroveň na začátku play-off a vyhrál kola pro svůj tým. Pekka Rinne z Nashvillu šel z 0,918 procenta a 2.42 gólů v pravidelné sezoně na .930 a 1,96 v postseason. Začal s play-off s back-to-back shutouts. Vyhrál sedm z prvních osmi sezonů. Přímé objednávky, koupit Hokejový dres Duncan Keith, a začne se přepravovat k vám ve stejný den.

Tuukka Rask má 0,913 procenta úspory a 2,44 gólu v průměru v této sezóně. Počet jeho kariérových her je celkem dobrý: .928 a 2.12. Ale aby Bruins udělal vážný běh na poháru, musí ovládnout rané kolo a dát týmu svým silným obranným základům, na němž by se mohla vystoupit po konferenci. Zvláště když se zdá, že by mohli otevřít playoffs proti Austonu Matthewsovi a Toronto Maple Leafs.

V nadcházejících letech může být trochu více nejistoty, neboť někteří veteráni se pohybují nebo klesají, ale Bruinové se mohou o své budoucnosti cítit docela dobře. Hrajete se stejně jako v této sezóně je prostě dalším bonusem. Hledáte levné Nejlepší hokejové dresy obchod? Naše výrobky jsou zlevněny, přijďte a objednávejte je nyní a získáte další nabídky.

Boston%20Bruins%20m%C3%A1%20talent%20vyd